WS3

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Województwa Łódzkiego oraz własnym serdecznie zapraszam na VIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2015, które odbędzie się w dniach 28-29 września 2015 roku w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. Europejskie Forum Gospodarcze jest wydarzeniem cyklicznym, już po raz ósmy organizowanym przez Województwo Łódzkie, w tym roku we współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S. A.

Formuła wydarzenia pozostaje niezmienna – Europejskie Forum Gospodarcze jest miejscem spotkań oraz wymiany myśli właścicieli małych, średnich i dużych polskich przedsiębiorstw. Jest wydarzeniem, którego jedną z idei jest promowanie najnowszych osiągnięć oraz najlepszych praktyk biznesowych. Akcentujemy to w przewodnim haśle tegorocznej edycji Forum: „Wyzwania Europy – gospodarka, pieniądze, biznes”.

Jestem przekonany, że VIII edycja Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2015 będzie ważnym impulsem, zachęcającym do pogłębienia współpracy samorządów, środowiska nauki i biznesu, otwierając nowe obszary współdziałania, owocując innowacyjnymi projektami sprzyjającymi rozwojowi gospodarczemu naszego regionu i kraju.

Ubiegłoroczna edycja Europejskiego Forum Gospodarczego była ogromnym sukcesem organizacyjnym i merytorycznym, a jego zwieńczeniem było wręczeniem Nagród Gospodarczych Województwa Łódzkiego. Z pewnością także tegoroczne Forum będzie dla wszystkich zainteresowanych kwestią innowacyjności i rozwojem ekonomicznym oraz konkurencyjnością regionów i firm – inspiracją do osobistego i biznesowego zaangażowania.

Z nadzieją na spotkanie z Państwem w czasie inauguracji i obrad VIII Europejskiego Forum Gospodarcze – Łódzkie 2015, pozdrawiam serdecznie!

Marszałek Województwa Łódzkiego
Witold Stępień

Atmosfera Europejskiego Forum Gospodarczego to kilkadziesiąt spotkań i dyskusji, sesje plenarne, panele dyskusyjne, salony branżowe, 2200 zarejestrowanych uczestników, wiele spotkań biznesowych typu B2B i niezliczona ilość nawiązanych rozmów o współpracy.

Zobacz relację z poprzedniej edycji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress