baner na stronę i program.cdr

Zaproszenie

mg_3017-1male-246x300Szanowni Państwo,

Europejskie Forum Gospodarcze staje się tradycyjnym miejscem wymiany doświadczeń właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rodzimym rynku. Jest wydarzeniem, które promuje innowacje w biznesie oraz integruje środowiska biznesowe, naukowe i samorządowe.

To nie przypadek, że Forum organizowane jest w Łodzi. To niegdysiejsze „Miasto fabryk i kominów” na naszych oczach przeobraża się w centrum nowych technologii i rozwiązań informatycznych, wzbogacających tradycyjne łódzkie branże. To ewolucja w stronę najnowocześniejszych osiągnięć naukowych.

Celem tegorocznej edycji Forum jest zwiększenie poziomu handlu zagranicznego regionalnych przedsiębiorstw zaliczanych do grupy MŚP. Polskie firmy odnoszą duże sukcesy i są znaczącymi kontrahentami na międzynarodowych rynkach. Ale jedynie 4 proc. wszystkich przedsiębiorstw w Polsce podejmuje działalność eksportową. Ponadto, eksportem zajmują się głównie duże i średnie przedsiębiorstwa. Eksport polskich MŚP wypada  przeciętnie. Daleko nam jeszcze do europejskiej czołówki. Czas to zmienić.

Cieszę się, że tak liczne grono przedstawicieli biznesu, nauki i struktur samorządowych weźmie udział w tegorocznym Forum. Wasza obecność świadczy o tym, że mamy partnerów i przyjaciół, którzy gotowi są nas wspierać i z nami współdziałać.

Podczas Forum wręczymy Nagrody „Mocni w Biznesie” honorując liderów gospodarki.

Mamy nadzieję, że bogaty program naukowy, ponad 100 zaproszonych Gości i Prelegentów nadadzą impuls, który wskaże naszym małym i średnim przedsiębiorstwom nowe ścieżki i szanse ich rozwoju.

Witold Stępień

Marszałek Województwa Łódzkiego

Atmosfera Europejskiego Forum Gospodarczego to kilkadziesiąt spotkań i dyskusji, sesje plenarne, panele dyskusyjne, salony branżowe, 2200 zarejestrowanych uczestników, wiele spotkań biznesowych typu B2B i niezliczona ilość nawiązanych rozmów o współpracy.

Zobacz relację z poprzedniej edycji.

footer-register

Kontakt

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account